31 Aralık 2014 Çarşamba

IT'S GOING TO BE LEGEN (wait for it) DARY!

HAPPY HAPPY NEW YEAR!Öyle içinden umut fışkıran, sürekli pozitif, hep gülümseyen bir insan değilim. Mizah duygumun ve çevremde olup bitenlerle dalga geçme potansiyelimin başarılı olduğu söylense de(!) içimde o ikisinden daha başarılı bir pesimist yaşıyor.

Ama işte bu yılbaşı zamanları, nedense, o pesimiste bir haller oluyor.

Saçma bir umut, Polyanna’yı yemiş bitirmiş bir mutluluk halleri doluyor bünyeye. Ertesi günün gelişi kadar doğal olarak yeni bir yıl geliyor. Ki içimdeki Polyanna böyle zamanlarda “Her yeni sabaha uyanmak başlı başına bir mucize değil mi Zeynep allasen?” diyorJ

Nisan ayında blogu açtığımdan beri imkanım olan her gün baktım buraya, yazılarım okunuyor mu acaba diye J Bazı günler o kadar çok ziyaretçi geldi ki şaşkınlıkla ekrana bakakaldım. Bazı günler 10 kişiden öteye gidemedi, kimselerin ilgisini çekmiyorum herhalde dedim.Daha çalışkan biri olsaydım eğer, bu posttan bir önce büyük ihtimalle en güzel kış kokuları listesi okunmuş olacaktı buraya uğrayanlar tarafından. Ama olamadım maalesef. Boş zamanlarını efektif harcama yetim doğuştan kusurlu. Plan yapıp da uymuşluğum olmadı çok şükür J O yüzden de ‘new year resolutions’ listesi yapmaktan vazgeçtim son birkaç yıldır.

Şu birkaç paragraftan da anlaşılacağı üzere, bu sefer konu parfüm değil, yeni yıl!
Buraya tesadüfen yolu düşenlerin ya da düzenli olarak uğrayanların, kısacası sesimi duyan herkesin, 2015’in sonunda “geçirdiğim en muhteşem yıllardan biriydi” demesini dilerim.


Kendinizi daha çok seveceğiniz ve de hak ettiğiniz kadar sevileceğiniz, takdir göreceğiniz, peşinden koştuklarınıza ulaşacağınız, yeni pişmiş kek kokusu hissinde bir yıl olsun 2015.

Parfüm kokusundan ya da dünya üzerindeki türlü türlü güzel kokudan daha önemli, daha değerli bir şey varsa o da yemek kokusudur! Mutfağınızdan çeşit çeşit yemek kokuları eksik olmasın.
Sevgiler, mutlu yıllar ♥


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder